Децата от втора група „Маргаритка“ с много настроение и артистичност взеха участие в тържественото откриване на изложбата „С очите си видях бедата“ и в церемонията по награждаване на отличените участници на общинско ниво. Те поздравиха гостите с изпълнение на песен, с което допринесоха за празничната и вълнуваща атмосфера на събитието.